Ivana Rea
Jsem zpěvačkou, hudební skladatelkou a lektorkou hudebně-pohybových workshopů. Působila jsem jako zpěvačka v hudebních skupinách Obzor, Vishnu Tattva a Laudana . Založila jsem dvě free stylové taneční skupiny, kde jsem byla i choreografkou. Mezi léty 2007 a 2011 jsem účinkovala pod uměleckým jménem Ivanne v muzikálech Jedna noc na Karlštejně a Romeo a Julie v hlavní roli. Můj zájem o hudbu přerostl v záměr rozpoznávat vliv hudby a hlasu na člověka. Své zkušenosti jsem získávala na akreditovaných muzikoterapeutických, hlasových i tanečně terapeutických seminářích. Dál mě velmi obohatila přímá práce se skupinami i individuální výuka v oblasti hlasové pedagogiky, kde jsem využívala muzikoterapeutické, pohybově-terapeutické a další techniky uměleckých terapií. Od roku 2008 vedu semináře a jiné hudební projekty s tímto zaměřením. Spolupracovala jsem několik let se Školou přírodní medicíny a v současnosti jsem lektorkou na škole Tilia. V roce 2009 jsem zkomponovala a vydala své 1. hudební CD “Poděkování – hudba na text aramejské modlitby“. Několik let jsem pořádala ženské inspirativní kruhy „Ženy které běhají s vlky“ a provázela lidi léčivou metodou „Cesta“ od B. Bays. Spoluzaložila jsem hudební dívčí skupinu Gaia.

Jsem tu pro vás se svým hlasem a otevřeným srdcem. Věřím, že mé workshopy vám přinesou kus sebepoznání a navedou na cestu k vnitřní proměně. V průběhu 3 denních workshopů je možné díky různým terapeutickým metodám dosáhnout proměny vzorců myšlení, a tím dojde k odbourání stále se opakujících nepříjemných stavů či situací ve vašem životě. Každé setkání ve skupině je propojeno s určitým tématem, které se bude týkat jednoho nebo více z vašich vnitřních aspektů.

Pokud cítíte, že váš hlas a tělo touží po svobodě nebo se chcete zdokonalit v hlasové technice, najdete pro to ve většině workshopů prostor. Jde o to, probudit váš autentický hlas, a také k němu najít vztah. Nezáleží na tom, jestli nemáte se zpěvem žádné zkušenosti, je to naopak pro váš začátek výhodnější.

https://www.zivotnadlani.cz

 

Nejbližší akce:

Milí přátelé, zvu vás na Muzikoterapeutický workshop s hlavním tématem „Cesta k vnitřnímu dítěti“, který se koná 6.-8.1.2017. Pokud cítíte potřebu zdokonalit svou pěveckou techniku a objevit nové možnosti hlasu, je tato akce stvořena pro vás. Jak napovídá název workshopu, během necelých tří dnů se budeme věnovat sami sobě skrze hlas, pohyb, představivost, hravost a různé další tvůrčí činnosti. Nemusíte se obávat kritického hodnocení nebo toho, že nemáte se zpěvem mnoho zkušeností či si myslíte, že zpíváte příšerně. Důležitá je jen vaše chuť jít do toho. Budete překvapeni, jak rychle se váš hlas dokáže „vyloupnout“, když mu dáte dostatečný prostor a oporu. Součástí workshopu bude terapie Cesta od B.Bays.

Setkáme se tentokrát v nádherném prostoru Maitasuna v Praze (Ježkova 14). Cena workshopu je 2500,-Kč (včetně ubytování). Důležité je včasné přihlášení.
Více informací a přihlášku najdete na mých stránkách:
https://www.zivotnadlani.cz/ivana-rea/terminy.php

 

 

FacebookTwitterGoogle+