Iva Matyášová, Feng Shui

Metodu Feng Shui praktikuji již řadu let. Na základě hlubokých zkušeností provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, které následně ovlivňují život člověka v zásadních životních oblastech. Poskytuji poradenství při stavbě, rekonstrukci, koupi a výměně nemovitostí.

605 861 136
Drazí přátelé,ráda bych Vás uvedla do světa Feng Shui a stala se průvodkyní zkvalitněním Vašeho života. Díky tomuto postupu, jemuž se věnuji řadu let, jsem dospěla k vlastní harmonii, spokojenosti, naplnění a šťastnému bytí. Takovýto předpoklad dřímá ovšem v každém z nás a své poslání spatřuji právě v nalezení čistoty a světla všech, kteří jsou tomu přístupni.Metoda představuje jedinečnou cestu, jak být obohacen skrze sebe sama a na onu cestu přivádím klienty prostřednictvím přednášek a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji nejen na myšlení , duchovní a tělesný rozvoj člověka, ale i na práci s prostorem. V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují naše zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to při stavbě, rekonstrukci, koupi a výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Své poradenství nabízím v celé ČR i v zahraničí. Podělím se s Vámi o své teoretické znalosti i praktické zkušenosti a společně najdeme ideální řešení pro Váš soukromý i profesní život, mezilidské vztahy i kariéru. Mezi mými klienty jsou – dnes již – šťastní rodiče, veselé děti, zdraví a krásní jedinci jiskřící radostí ze života, či úspěšní podnikatelé.Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi. Absolvovala jsem i Školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jsem zasvěcena do III stupňů REIKY a na základě vlastní intuice a vzdělání u Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety. Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Univerzitou Karlovou – Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.

Dále jsem autorkou knížky pro děti, která nese název “ LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU“. Vedle úcty k  fauně  a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, což je dnes nezbytné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí zamyšlení. Inspiruje  mne příroda a vnitřní vedení.

 

FacebookTwitterGoogle+