Mise světla (MOL) společně s Greenpoint v Kusku staví chrám, který bude sloužit k setkávání a podpoře lidí ze všech kulturních linií Země. Všichni jsou vítáni přijít do chrámu a účastnit se domorodých léčivých obřadů a duchovního učení. První setkání mezinárodní konference MOL pro „nositle moudrosti“ chystáme v roce 2017 v Kusku (Peru). Všichni jsou vítáni. Více informací najdete na webových stránkách.
thpoadonai.org/czech

Missions of Light along with Greenpoint of Cusco are building a temple that will serve to host and spiritually support people from all the different cultural lineages of the Earth. All are welcome to come to the temple for native healing ceremonies and spiritual teachings. The first MOL international “Wisdom Keepers” annual conference is projected to be held in Cusco, Peru in 2017. All are invited. Please visit the website for more information.
thpoadonai.org

 

 
 

Líbilo se vám video?

Podpořte Cesty k sobě finančním darem

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Děkujeme  vám za váš příspěvek na provoz internetové televize.
Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dle darovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího.Platba probíhá prostřednictvím služby géčko.pngverified_by_visa-full-colour.pngMastercard_SecureCode [Převedený].pngvisa-full-colour-rgb.pngvisa_electron_2015.pngmc_accpt_match_eps.pngme_accpt_match_eps.pngms_accpt_match_eps.png