Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů.

Víte, že se již odhalilo „tajemství“ toho jak získávat energii zcela zdarma, např. z vody, z permanentních magnetů, nebo dokonce přímo z kosmu a jak ji transformovat na jinou energii, např. na energii elektrickou a tu používat na pohon, výrobu tepla a přepravu? Pokud tomu nevěříte, shlédněte celé video s názvem: Zázraky vědy-Jede to na vodu (CZdab). Úzce související video: Dr.Steven-Greer-_příslib-nové-energie-(2009) – ZDE. Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda Uvedeno ZDE. Stále se domníváte, že energii nelze získávat zdarma a dokonce několika způsoby? Přesvědčte se o tom tedy na vlastní oči! – ZDE.

motor poháněný permanentními magnety                       zařízení vyrábějící horkou vodu nebo páru

Zamysleli jsme se někdy nad tím, jak by se vše velice rychle a zcela od základu změnilo, kdyby nikdo, tedy ani domáckosti ani výroba potravin a spotřebního zboží nepotřebovala platit za elektřinu, pohon strojů, výrobu tepla a dopravu? Víte, že už jezdí i auta poháněná elektromotorem, který získává zdarma el. energii buď rozkladem vody na vodík a kyslík, nebo z generátoru který dodává mechanickou energii např. z permanentních magnetů? Důkaz o existenci takovýchto vynálezů je např. na videu s názvem: Electric Car Without Battery, make VIRAL! (Oil replacement solution) Magnetic Motor. Princip jak lze taktéž vyrobit energii zcela zdarma je znázorněn na videu: Bhaskara Wheel & Overbalanced Chain. a na videu: Paul Scheerbart’s Perpetual Wheel. Funguje to na principu prodlužování a zkracování páky. 18 vynálezů, které nedostaly šanci. Co myslíte, jak daleko ve vývoji mohou dnes již být utajované technologie, když už před více jak 1/2 stoletém znali to, co je zdokumentováno na videích. Video s názvem: „VETŘELCI DÁVNOVĚKU-S5E3-MIMOZEMSKÉ ELEKTRÁRNY-FHD vám odhalí další utajované skutečnosti. (a pak že nelze vyrábět energii zdarma) K odhalení utajovaných mimozemských technologií již ale velice brzy dojde, neboť mnohé skutečnosti již prosakují ven, takže to vše tak jako tak již brzy vyleze na světlo. PS: Mnohá videa mažou, z důvodu, že nechtějí, aby se pravda dostala mezi širokou veřejnost. Pokud některé video již nebude dostupné, tak si zkopírujte jeho název a pokuste se najít jeho kopii pomocí youtube, či google vyhledávače. Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny – ZDE.

elektromotor v automobilu, poháněný magnetickým generátorem, vyrábějícím elektrickou energii

Dnes se lidé hrnou do průmyslových oblastí a velkých měst (která jsou stále více přelidněná) z důvodu, aby sehnali dobře placenou práci. Té je ale z důvodu zavádění automatizace stále méně a méně a při získávání energie zdarma jí bude ještě nesčíslněkrát méně. Uvědomte si, že jakmile bude k dispozici energie zdarma, pak bude třeba pracovat jen několik hodin v týdnu! Kde byste pak chtěli bydlet, v malém městečku? A kde byste chtěli bydlet, kdybyste nemuseli pracovat vůbec? V přírodě na samotě u lesa, kde dávají lišky dobrou noc? 🙂  Myslíte si, že mít možnost nepracovat vůlbec a přesto mít k životu vše potřebné je pouhá utopie? Pak si přečtěte článek s názvem: Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie.

automatizace sice bere lidem práci, zato ale umožňuje zavést pracovní dobu jen několik hodin týdně

Výroba, doprava a prodej veškerého zboží má v ceně zahrnuty náklady na energie, které jsou stále dražší a dražší a proto je zboží taktéž stále dražší a dražší. Dovedete si představit jak bude vše nesčíslněkrát levnější, jakmile odpadnou tyto náklady? Navíc, když se nebude muset chodit do práce, lidé budou mít spousty volného času, který budou moci věnovat nejen svým koníčkům, ale i kutilství (což znamená, že si začnou vyrábět mnoho věcí sami) a pěstování vlastní potravy. Tím začne být všeho nadbytek, odpadne strach o přežití a ceny zboží budou z těchto důvodů a z důvodů zavední automatizace stále nižší a nižší. Někteří takovýto životní styl již aplikují a stávají se všestranně soběstační, takže ke svému životu již nepotřebují téměř žádné, či dokonce vůbec žádné peníze. Soouvisející článek: Podivuhodná zahrada Igora Ljadova. Související video: Learn Tilapia Fish Farming The DIY Aquaponics Way. Video o Aquaponii je sice v angličtině, ale není třeba rozumět, neboť vyobrazení vám názorně ukazuje, jak to vše funfuje. Pokud se chcete o Aqaponie dozvědět více a v češtině, najděte si o tom něco pomocí vyhledávače. Inspiraci na všemožné zlepšováky naleznete na videích pod názvem: Domácí kutil, nebo pod názvem: How to.

čím více času budete mít, tím více možností se vám otevře

Někteří se již odpojují od zkorumpovaného vládnoucího systému (který nám nejen nařizuje co smíme a co nesmíme, ale který nás pomocí peněz ovládá a zotročuje) a začínají se stávat všestranně soběstačnými. Související článek:Ir Mark Boyle se snaží žít bez jakéhokoli příjmu, bankovního konta a útrat. Mimo jiného uvádí: Měl jsem skvělé místo v čele velké firmy produkující organické potraviny; měl jsem vlastní jachtu v přístavu. Kdybych si tehdy nekoupil video s názvem Gándhí, žil bych tak dodnes. Místo toho jsem za posledních patnáct měsíců nic nedostal ani neutratil. Ten večer jsem si ale něco uvědomil. Ty věci nejsou tak vzájemně nesouvisející, jak jsem si do té doby myslel – mají společnou příčinu. Podle mě to, že už dnes nevidíme přímé dopady našich nákupů na lidi, životní prostředí a zvířata, je tím faktorem, který tyto problémy spojuje. Separace konzumenta a toho, co se konzumuje, je dnes tak obrovská, že si vůbec neuvědomujeme, jakou míru destrukce a utrpení přináší to, co nakupujeme. Jen velmi málo lidí chce ostatním působit utrpení; většina z nás ovšem netuší, že tak činíme. Prostředkem, který umožnil tuto separaci, jsou peníze, zejména ve své globalizované podobě. … Celý článek: Muž, který žije bez peněz.

takovéto bydlení bývá z počátku jen východisko z nouze, ovšem časem se to stává životním stylem

Bydlení v minidomku jako východisko z nouze i jako životní styl. Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. Simona a Petr (lidé žijící v přírodě mimo civilizaci) Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci – ZDE. ALTERNATIVNÍ BYDLENÍ A ŽIVOTNÍ STYL – ZDE. Máte-li zájem o setkávání, sdružování nebo o komunitní soužití či permakulturu, dejte nám vědět, můžeme vám poskytnout menší, nebo třeba i několika hektarové pozemky – ZDE. Chcete si postavit svůj vlastní domek a bydlet v něm zdarma či téměř zdarma? Brit si postavil útulný domek za necelých 5000 korun – ZDE a ZDE. NEJEN nákup, prodej a pronájem nemovitostí za rozumné ceny (chaty, zahrady, venkovská stavení, domy, louky, lesy atp.) ale i možnost rekreace, alternativního bydlení, životního stylu a vzájemné pomoci – ZDE.

kde je vůle, tam jsou i nádherné výsledky

Pokud vidíte alespoň trochu do zákulisí, jako např. dotyčný, který napsal článek s názvem: Otevřete oči, protože vše je jinak, tak si možná říkáte, že to co je výše uvedeno je nemožné uskutečnit, neboť jsou na světě tací, kteří výše uvedeným změnám nechtějí dopustit, neboť některým stávající systém náramně vyhovuje, jelikož z něj mají obrovské zisky či všemožné jiné výhody pro sebe. Odpověď na to však zní, tak se takovýchto tlučhubů, nenasytů a zloduchů konečně zbavme. Uvědomte si, že nás jsou miliardy, ovšem těch, kteří záměrně brání rozvoji je jen pouhá nepatrná hrstka! Taktéž si uvědomte, že potřebujeme jen skutečné odborníky a ne např. politiky (jež jsou poskoci těch několika ne-mocných) a všemožné jiné darmožrouty, kteří prosazují především své vlastní zájmy a ne zájmy nás ostatních. Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva (proč je to gigantický podvod, jak jej bojkotovat a proč dříve či později tak jako tak zkolabuje) – ZDE. Vynikající, úzce související video s CZ titulky: Jak funguje vláda (Government explained) – ZDE. Po shlédnutí tohoto videa asi taktéž uznáte, že už je na čase, aby již došlo k tomu, co uvádí Mezenská: Politické strany zaniknú, ľudia budú rozhodovať priamo – ZDE. Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit. – ZDE.

na obrázku je uvedeno toto: lidé neznají svou skutečnou sílu

EU Čechům zakázala užívat byliny – ZDE. Evropská unie chce prý fakticky zakázat zahrádkaření a malé farmaření – ZDE. Přitom ale: Chudoba přímo ohrožuje dva miliony Čechů. Politici jen melou pantem a zdražují se potraviny! Alarmující – ZDE.

vědomí lidí se již ale mění a někteří se už neřídí diktátem unie vydávající pošetilé zákony a nařízení


Něco je s Únií zřejmě velice špatně, když se stará nejen o nepodstatnosti ale i o to co nemá a přitom dopustí, aby se v ní dělo např. tohle: UNICEF: 2,3 milionů španělských dětí do 16 let ohrožuje podvýživa – ZDE. Související článek: Červený kříž: 43 milionů Evropanů nemá dostatek jídla [VIDEO] Text a video – ZDE. Nigel Farage(UKIP): EU ovládají velké banky, byznys a byrokracie CZ titulky – ZDE. Llidé se začínají dozvídat utajované skutečnosti o tom co se za jejich zády ve skutečnosti doopravdy děje a proč se to děje a nehodlají to již nadále trpět. Úzce související články: * Co že to bylo v roce 1989 za revoluci, kam se poděl všechen státní majetek, aneb pokud bychom to nechali jít takto dál, kam bychom se dostali? – ZDE. * Takto bychom zřejmě dopadli, kdyby se Schwarzenberg stal prezidentem ČR, neboť světová politika je tvořena a ovládána z pozascvény – ZDE. * Pravé důvody vytváření Evropské, Americké a dalších Unií, která, pokud si to necháte líbit, vyvrcholí celosvětovou absolutistickou totalitní vládou, zotročující všechny a všechno – ZDE. * Je nejvyšší čas, aby se Česká republika rozhodla o referendu o vystoupení z EU. Stali bychom se průkopníkem obnovy demokratické civilizace Evropy – ZDE. Díky níže uvedené karikatuře je nyní Slovensko často vzpomínané ve vícerých zpravodajských relacích v Rusku a na Ukrajině. Slováci děkují autorovi.

je nejvyšší čas přestat se chovat bezhlavě, zjistit si fakta,, čili dvakrát měř a teprve potom jednou řež

K radikálním změnám musí tak jako tak velice brzo dojít, neboť stávající systém se po celém světě již hroutí v základech. V USA dokonce již téměř došlo k peněžnímu kolapsu a je jen otázkou času, kdy k němu dojde doopravdy. Podrobnosti na videu s názvem: ZKOLAPS BUDE RYCHLÝ. Nemyslete si, že když by k tomu došlo v USA, že se nás to netýká. Vše je totiž se vším navzájem provázané, takže každý kolaps nastartuje dominový efekt, který se šíří po celém světě jako lavina. Úzce související články a videa: * Důvody, proč současný ekonomický systém likviduje nejen jednotlivce a celé státy, ale i celou planetu a její bohatství a je odsouzen k brzkému totálnímu celosvětovému kolapsu“ – ZDE. * Tajemství peněz – největší podvod v historii lidstva – Mike Maloney – ZDE. Pravou tvář politiky a její provázanost se stínovou světovládou vládnoucí z pozascény celému světu vám poodhalí článek: * Krutý experiment s Čechy. (přečtěte si to, je třeba být v obraze) – ZDE. * Systematické odkrývání kabalistů se zrychluje s čistkou Vatikánské Banky (IOR), masívní demise, masívní propouštění, atd. – ZDE. V angličtině je toho mnohem více – ZDE. V celém světě to již vře, avšak média o tom záměrně mlčí. Více v článku: Kde se/lže stát, tam promlouvají ulice – ZDE.

domníváte se, že dostáváte od státu či unie něco zadarmo

Je třeba začít smýšlet, chovat se a jednat jinak než doposud, začít brát ohledy na ostatní a připravit se psychicky na nevyhnutelné nadcházející radikální změny, aby mohla transformace proběhnout co možná nejhladčeji a nejrychleji. Úzce související článek s názvem: Je třeba udělat co nejdříve radikální změny, jinak nastane velice rychlý, celosvětový ekonomický kolaps s nedozírnými důsledky – ZDE. Též je třeba zavést nové, záměrně utajované technologie. Úzce související článek s názvem: Kam zmizela ze světa všechna volná energie? – ZDE. Nedělejte si z toho ale hlavu, neboť nové technologie, které byly mocipány tohoto světa záměrně utajovány, jsou již připraveny, aby nahradily ty současné, zastaralé. Čeká se jen na nejvhodnější okamžik kdy je spustit. Vynikající, úzce související video s názvem: Uhlík 6-6-6 končí (CZ titulky) – ZDE. Úzce související článek: Názorné vysvětlení proč již velice brzy dojde k vzestupu do vyšší dimenze, čili k transmutaci – převibrování do vyššího projevu existence – ZDE. Mnohem více na: Vynikající, oči otevírající videa, která by měl ve vlastním zájmu shlédnout každý.

vědci zjistili, že díky změnám slunečního záření dochází k mutaci hmoty do vyššího projevu existence

Mocipáni tohoto světa dobře vědí o existenci mimozemských civilizací! Tyto informace ovšem záměrně utajují, neboť s tímto odhalením by museli odhalit nejen to, že tato plavidla létají na volnou energi, ale i to, že ji lze velice snadno získávat z kosmu zcela zdarma a že takovéto generátory na výrobu volné energie již mají taktéž, avšak jen pro vojenské a osobní účely. Tyto skutečnosti nechtějí odhalit z důvodu, že pomocí naší závislosti na energiích a penězích nás mohou danit a tím velice snadno ovládat a zotročovat. Uvědomte si, že ovládat nás mohou pouze pokud nás mohou nějakým způsobem vysávat a že pomocí daní ze spotřeby energií je to velice snadné. Jakmile ale bude každý schopen si vyrobit energie zcela zdarma, tak se každý stane téměř či zcela nezávislý na ovládacím systému. To způsobí, že se celý jejich ovládací systém zhroutí a zcela zanikne. Tím nad námi nejenže ztratí veškerou svou moc, ale již jich ani nebude vůbec potřeba. Toto jsou pravé důvody proč se mocipáni bojí změn jak čert kříže 🙂 a snaží se zuby nehty udržet si svůj zkorumpovaný systém co možná nejdéle. Úzce související video: VETŘELCI DÁVNOVĚKU S05E02 UTAJOVÁNÍ 2012 HDTV. Úzce související článek: Dmitrij Medveděv tvrdí, že mimozemšťané žijí mezi námi. Mexiko zveřejňuje staré rukopisy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o kontaktech mezi Mayskou kulturou a mimozemskými bytostmi. Více ZDE. Další úzce související videa: Vetřelci Dávnověku Spojení s NASA 5.časť cz dabing; 19 minut, které ti změní pohled na svět (Cz titulky); Utajovaný vesmír 3 – kruhy v obilí a spiknutí (Cz titulky); Otevřete svou mysl (Cz titulky); Pavel Roško, Vítejte na vesmírné lodi. (kontaktér) Dr. Steven Greer – Příslib nových energií – o možnostech lidstva a technologiích od E.T. (Cz titulky).V Antarktidě bylo nalezeno havarované mimozemské UFO a základna Více ZDE.

skutečnou pravdu se z masmédiích nedozvíte, neboť ta jsou vlastněna těmi kteří nás záměrně ohlupují

Kdo a proč ze zákujisí tahá za nitky světového dění naleznete v článku s názvem: „Jak, kým a proč jsou tahány nitky světového dění, které zotročují lidstvo a jak této manipulaci a zotročování zabránit“. – ZDE. Co se snaží před námi utajit a pavý důvod proč byla papírová padesátikoruna stažena z oběhu odhaluje video s názvem: „Vše je jinak než nás učili“ (CZ titulky), – ZDE. Největší příběh co byl kdy popřen (CZ titulky) – ZDE. Lžou nám naprosto ve všem, i údaje v náboženství jsou překroucené a zmanipulované. Více v článku s názvem: „Křesťanství není založeno na pravdě. (stále nevěříte? posuďte sami!)“ – ZDE. Pokud se chcete dozvědět více jak o negativních ufounech (se kterými USA uzavřelo tajnou dohodu), tak o pozitivních „ufounech“ – mimozemských bytostech kteří nám pomáhají ve vývoji, tak  si přečtěte článek s názvem: „Bývalý kanadský ministr obrany: Mimozemšťané jsou mezi námi“. – ZDE. Související video v angličtině: „Escape From Area 51 J-Rod Full Documentary Watch Now! UFO Sightings“. – ZDE. Ničeho se ale nebojte, neboť odhalená zlovůle ztrácí nad námi všemi svou moc, jelikož lidé její manipulaci, lžím a zlovůli již přestávají skákat na lep!

utajované mimozemské technologie

Navíc, ve vesmíru existují i mírumilovní a velice přátelští „ufouni“, kteří nám všestranně pomáhají. Ti ovšem nelétají v žádných kovových „plechovkách“, neboť se buď teleportují, nebo létají v plavidlech zhotovených ze světelné plyzmy. Proto není důvod se negativních ufounů a jejich pozemských spojenců obávat. Související článek s názvem: „Navrácení nositelů světla zpět na Zem“ (CZ titulky) – The Return Of The Lightworkers on Earth – CZ Uvedeno ZDE. Kruhy v obilí, jejich poselství a co a proč je vytváří. – ZDE. Osvobození Planety NYNÍ! / Planetary Liberation NOW! (Czech) – ZDE. Petici zmiňovanou v předešlém videu naleznete na stránce s názvem: „Planetary Liberation NOW!“ – ZDE. Úzce související článek s názvem: „Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí“. – ZDE. Další úzce související článek s názvem: „Názorné vysvětlení proč již velice brzy dojde k vzestupu do vyšší dimenze, čili k transmutaci – převibrování do vyššího projevu existence“. – ZDE.

vyšší stádium hmotného projevu je tekuté světlo zkrystalizované do fyzického projevu existence


Zdánlivě nesouvisející texty, články a videa: Chcete-li být a zůstat zdraví, je třeba pít organickou vodu a jíst živou organickou tepelně nezpracovanou a geneticky neupravenou stravu.

… To nejlepší je zadarmo. Copak to je, to nejlepší? Odpověď je naštěstí velmi prostá: Vše, co je pro nás přirozené. Vše, co nám nabízí a poskytuje naše Matka Příroda. Vše, co si můžeme sami nasbírat nebo natrhat ve volné přírodě, v lese, na palouku, na louce, u řeky, u potoka, vypěstovat na poli, v sadu, na zahradních záhonech, ve skleníku anebo v květináči doma za oknem. Ano, právě to je pro nás to nejlepší.

Současný Systém je záměrně nastaven tak, že je v něm všechno, všecičko za peníze. Lidem, kteří jsou na tomto Systému přespříliš závislý, se může jevit výše popsaný způsob získávání výživných látek nepochopitelný, ale přesto je tomu skutečně tak. Mohu to potvrdit ze svých vlastních, osobních zkušeností. Mám na to dokonce zrýmovanou průpovídku:

„Když se mě někdo zeptá, co dělám vždycky časně zrána, odpovím: „Vedu prostinký život vitariána. Proběhnu louku, sad i zahradu, najím se královsky a přitom nekradu.
Jako zvíře, v dobré víře, žiju život bez halíře a to platí v plné míře.“

Celý, opravdu vynikající článek s názvem: Svět v nás a kolem nás. – ZDE.

rostlinná, tepelně nespracovaná, čili syrová a geneticky neupravená strava je pro tělo nejvýživnější

Rostlinná, tepelně neupravená strava je nejvýživnější, neboť to co nám dodává energii jsou světelné fotony, které do sebe geneticky neupravené rostliny absorbují. Při tepelném zpracování se z potravy ale zhruba 2/3 energie vyzáří, takže lidé jedí o to více. Proto mají lidé pojídající tepelně upravenou stravu větší hlad více toho snědí a pak se diví, že jsou obézní. Úzce související video: Živočišná strava – omyl minulosti! (dokument) o zdraví a o tom proč vás vlády světa udržují nemocné. – ZDE. Úzce související článek: Obáváte se nemocí, obzvláště těch tzv. smrtelných? Tak se už nebojte, shlédněte fakta a začněte se léčit sami! 🙂 – ZDE. Je nejvyšší čas říci NE Monsantu a jejich geneticky modifikovaným plodinám a semenům (petice), jinak světovou populaci velice brzy vyhladoví a vyhubí! Proč, je podrobně vysvětleno ve videu s názvem: Svět podle společnosti Monsanto (firma vlastněná a ovládaná Ilumináty) (Monsanto mit Gift und Genen). – ZDE. Mnohem více podrobností je uvedeno v článku s názvem: Jak, kým a proč jsou tahány nitky světového dění, které zotročují lidstvo a jak této manipulaci a zotročování zabránit. Uvedeno ZDE. Vynikající video s českými titulky, s názvem: Teal Scott – Proč jsme nemocní? Bakterie a viry nejsou příčinou. – ZDE. Další vynikající videa: Čchi po stopách čínského léčitelského umění. – ZDE; Léčení nemocí vlastní energií. – ZDE.

Kosmická energie zvaná Čchi, Ká, Prána atd. regeneruje ozdravuje a omlazuje! Jestlipak víte proč?

Jsme především tvořivé vědomí, čili živé tvořivé světlo. Vynikající, úzce související video: Holografický vesmír (CZ titulky) Uvedeno ZDE. Úzce související články a videa: Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace. Uvedeno ZDE; Alikvotní vesmír – jak je možné, že vesmír ladí? Uvedeno ZDE; Jsme především vědomí, jehož aktivita vytváří zvukovou – vibrační, nebo-li frekvenční složku světla, jež může dělat všemožné zázraky. Uvedeno ZDE; Čím rychleji pochopíte že jste především vědomí a teprve potom fyzický projev existence, tím rychleji budete moci začít dělat zdánlivě nemožné. Uvedeno ZDE; Osvietené čakry – vizionárska cesta do vnútorného sveta SK titulky (název anglického originálu: Process Probuzení Kundalini). Uvedeno ZDE. Domníváte se, že to co vidíte musí být vždycky skutečné? Pokud ano, pak shlédnete až do konce  krátké video s názvem: Amazing T-Rex Illusion! Článek s názvem: Maya říše iluzí, aneb naprosto vše je tvořeno projekcí zaostřeného vědomí, produkující živé světlo. Uvedeno ZDE.

Tohle je co se domníváme že jsme a tohle je co ve skutečnosti doopravdy jsme.

Z čeho a jakým způsobem je tvořena veškerá tzv. hmota, včetně toho jak vzniká vně projevené světlo, je velice pěkně vyobrazeno na videu s názvem: PROBUĎTE SE POMOCÍ TAJNÉ GEOMETRIE! / AWAKEN WITH SACRED GEOMETRY! Uvedeno ZDE. Není třeba znát anglicky, neboť vyobrazení, která začínají od třicáté vteřiny, mluví sama za sebe.

Chcete-li objevit tajemství vesmíru, uvažujte v terminech energií, frekvenci a vibrací – Nikola Tesla

Všem vřele doporučuji přečíst si tyto vynikající články: * Svět v nás a kolem nás, uvedeno ZDE; * Co znamená transmutace hmoty do podoby zkrystalizovaného světla a kdy jak a proč k tomu dojde, uvedeno ZDE; * AKTURIÁNSKÝ KORIDOR 2011, uvedeno ZDE;* HVĚZDNÉ sdělení, uvedeno ZDE; * Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo, uvedeno ZDE; * My jsme tvůrci svých světů a jejich realit, čili všeho co je – existuje, uvedeno ZDE; * Vy jste tvůrci Nové Doby, uvedeno ZDE; * Jak přivádět své představy a přání do hmotného projevu existence, aneb jak si začít tvořit ráj na zemi, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít, uvedeno ZDE.

harmonické souznění energií Jin a Jang ve květu života, podstatě tvoření vně projevených existencí

Související články: * Skutečná podstata sexuality. Uvedeno ZDE.* Na čem je založena podstata sexuality, co je to tzv. kosmický orgasmus, co ho vyvolává a jak jej dosáhnout. Uvedeno ZDE. * KUNDALINI – HADÍ OHEŇ (hadí síla) Uvedeno ZDE.

Hlavně berte na vědomí, že nemá smysl PROTI něčemu bojovat. Vždy je třeba jen usilovat PRO něco! Jen tak totiž posilujeme to, co si přejeme. Málokdo z lidí ví, že emoce vytvářejí gravitační silová pole, která k sobě přitahují a zhmotňují věci a události mající stejnorodé frekvence, čili to, na co upínáme svou pozornost a co svými emocemi, které vytváří gravitační silová pole, podporujeme. Mocipáni tohoto světa toto velice dobře vědí a proto nás pomocí zpráv, filmů a médií „krmí“ samým násilám a negativními zprávami a událostmi. Tím se snaží v nás vyvolávat negativní emoce, které jsou nejen destruktivní, ale i podporují to, proti čemu bychom rádi nějak, či něčím „bojovali“ a likvidovali to. Úzce související článek s názvem: „Jak si do své osobní i kolektivní reality přitáhnout nebo zhmotnit cokoliv co si jen přejete a jak si začít tvořit Ráj na Zemi již hned teď“ je uveden ZDE.

stejnorodé frekvence se naprosto vždy přitahovaly, přitahují a přitahovat budou

VIdeo s CZ titulky s názvem: Sen, který žijete tvoříte vy! (NOVÝ SEN – Nebe na Zemi), je uvedeno ZDE.

–     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –     –

Pošlete tento web link (webovou adresu na tento článek) dál a co nejvíce lidem, aby se tyto informace dostaly co nejrychleji do kolektivního vědomí lidstva. Je to potřeba z toho důvodu, že čím více lidí změní své smýšlení, tím rychleji dojde k požadovaným změnám. Proč tomu tak je je vysvětleno zde:

Fenomén sté opice:

Zhruba třicet let vědci pozorují japonskou opici druhu Macaca fuscata v jejím přirozeném prostředí. V roce 1952 Imo, osmnáctiměsíční samička opice žijící na japonském ostrově Koshima objevila, že brambory se dají umýt v potoce (opice rády jedí brambory, ale nesnáší když jsou pokryty hlínou). Naučila to svou matku. Její společnice, které si s ní hrály, se rovněž naučily tomuto kousku a předaly ho svým matkám. V letech 1952 až 1958 se všechny mladé opice naučily mýt zablácené brambory. Naučily to také některé dospělé jedince; ty, kteří následovali své děti. Ostatní opice se dál trápily se špinavými brambory.

A pak se stalo něco překvapujícího. Na podzim 1958 jenom malá skupinka opic z Koshimy myla své brambory. Nevíme přesně, kolik jich bylo, dejme tomu, že 99. Další opice, která se to naučila, byla stá. A toho dne se stal ‚zázrak‘ – do večera každá opice stáda myla brambory před jídlem!

Stá opice způsobila zlom, uvedla do pohybu spoustu energie, která zasáhla celé stádo. Ale největším překvapením pro pozorovatele byla skutečnost, že se zvyk umývat brambory okamžitě přenesl na jiné ostrovy i na pevninu. Nová vědomost, po získání určité síly, se šířila přímo z vědomí do vědomí.

Změny již začaly, viz článek s názvem: „Začíná se v nás tvořit čtyř vláknové DNA, což je důkazem toho, že transformace nazpět do jednoty a harmonie je již v plném proudu“, který je uveden ZDE. Metatron – Monoatomické Kryštalické Tělo. Uvedeno ZDE. HVĚZDNÉ sdělení. UvedenoZDE.

Úzce související článek s názvem: „Uplatněme fenomén sté opice a pojďme společně zharmonizovat nejen tuto planetu, ale všechny a všechno co na ní a uvnitř ní existuje“ je uveden ZDE a článek s názvem: „Jak pomoci planetě a jejím obyvatelům do 5.D, pomocí tvořivé vizualizace a souhry s vaším nejvyšším já tohoto multi-vesmíru“ je uveden ZDE.


Je třeba si konečně uvědomit nejen to, že naprosto vše je především vědomí (viz video s CZ titulky, s názvem: „Vědomí řídí Vesmír – CZ, které je uvedeno ZDE), čili že je vše mentální energie s nějakým specifickým programem, ale i to, že naprosto vše je součástí kosmického vše-Vědomí, které je všemocné, neboť ve svém vědomí nemá žádná omezení. To znamená, že všichni jsou „jiskry“ tohoto všemocného vše-Vědomí, na které když se napojíte, tak s vámi již nemůže nikdo a nic manipulovat, neboť takovéto probuzené vědomí nelze již nijak a ničím ovládat, jelikož pracuje na podstatně vyšších frekvencích než i ta nejdokonalejší technika. Důkaz toho, že jednáme dle programu, je jasně vidět např. na videu s názvem: „Hypnotizér navozuje orgasmus / hypnotist produces orgasms“. Uvedeno ZDE. Každý program však lze kdykoliv jakkoliv změnit, takže cokoliv si představíte a uvěříte tomu, to se stane nejen vaším osobním přesvědčením, ale i vaší vně projevenou skutečností. Podrobnosti jsou uvedeny v textu uvedeném níže.


Všem doporučuji přečíst si taktéž krátký, avšak vynikající, oči otevírající článek s názvem: Bashar – Jak se zbavit jakékoliv závislosti

Ot: Přítomnost není důsledkem minulosti?

B: Ne.

Ot: A budoucnost není důsledkem přítomnosti?

B. Ne.

Ot: Prosím, vysvětli to.

B: Všechny věci existují TEĎ. Rozumíte? Pokud všechny věci existují TEĎ, pak to, co nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST, vše napříč časovými liniemi, existuje ve STEJNÉM ČASE. Dívejte se na to jako na možnosti. Nic není vytesáno do kamene, jsou to pouze možnosti, všechny existují. Zažijete tu možnost, se kterou ladíte energeticky teď z pohledu lineárního plynutí času.

Lineární zkušenost znamená, že si vytváříte dojem propojeného plynutí času s jinými realitami, které existují v tu samou chvíli. Vy je pouze nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST, abyste v tom neměli zmatek. Ale všechny reality existují právě TEĎ.

Jde o to, že když si vytvoříte lineární propojení (minulost-přítomnost-budoucnost), ať si zvolíte čímkoli být v přítomnosti, tak jste každým momentem absolutně odlišným člověkem. Takže když změníte svou definici o tom, kým jste právě TEĎ, tak abyste se touto novou osobností stali, musíte mít odlišnou MINULOST!  PŘÍTOMNOST ve skutečnosti mění vaši MINULOST!

Když definujete, kdo JSTE, právě teď a každý moment, vytváříte nové spoje s ostatními simultánně existujícími realitami, které nazýváte MINULOST či BUDOUCNOST. Tohle děláte pokaždé, když se změníte, každý moment. Nikdy nejste doslova ten samý člověk a nikdy nemáte stejnou minulost.

Když si přestanete myslet, že vaše bytí je takto propojené, když si uvědomíte, že jste pořád někdo nový – nový – nový – můžete udělat to, čemu my říkáme 13. krok. Když si pro sebe znovu teď definujete KDO TEDY JSTE, nejde o to, že byste se změnili, a tu nebo onu věc už dále neděláte, vy jste ji NIKDY NEDĚLALI! Tu věc dělal někdo úplně JINÝ! Opravdu to byla odlišná osoba.

Příklad: Někdo trpí nějakou závislostí. Pokud je skutečně schopen se vnitřně plně přesvědčit, že se každým okamžikem stává NOVÝM člověkem, pak pochopí, že člověk, kterým se stal nyní, onu závislost NIKDY NEMĚL! To je důvod, proč teď necítí žádné nutkání.

Ve vaší realitě můžete vidět konkrétní příklad: existují případy, které vaši doktoři nazývají mnohočetná porucha osobnosti (MPD). Existují zdokumentované případy lidí s MPD, jejichž jedna osobnost trpí rakovinným nádorem, ale jakmile se přesunou do další osobnosti, nemají ŽÁDNÝ NÁDOR! Jsou zdokumentované případy, kdy jedna osobnost trpí alergií, zatímco další ne. Existují dokonce lidé s MPD, jejichž rozdílné osobnosti mají odlišné barvy očí! Jejich osobnosti jsou doslova ODLIŠNÍ LIDÉ! A přesně tak to máte vy všichni, každým okamžikem. Když si tohle skutečně uvědomíte, zjistíte, že jste každým momentem na nové startovní čáře!

Budete mít takovou minulost, jakou chcete. Budete mít takovou budoucnost, jakou si vyberete, to všechno díky osobě, kterou jste PRÁVĚ TEĎ.

Tento článek je uvedeno ZDE.

Tento článek je zároveň i návod na to jak se dostat do 5.D.

Toto video s CZ titulky s názvem: Bashar – Jak se zbavit jakékoliv závislosti je uvedeno ZDE.
Úzce související video s názvem: „Bashar – Síla vaší představivosti (CZ titulky) “ je ZDE.
Úzce související článek s názvem: „Buďte svým Já“ je uveden ZDE.

JE NÁŠ SVĚT REÁLNÝ? A CO JE VŮBEC REALITA? Uvedeno ZDE.


Výše uvedené bude jen začátek, neboť dochází i k transformaci veškeré hmoty do vyššího projevu existence.


Další důvody proč se začnou dít velké změny je též objasněno v níže uvedených článcích.

* ~ V5D ~ Rozvíjí Kosmické záření vědomí a transformuje DNA? Uvedeno ZDE.

* Pyramidální energie a její účinky na nás a na probíhající transformaci do vyšší úrovně vědomí – světelných frekvencí a existencí. Uvedeno ZDE.

* Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít je uvedeno ZDE.

* Hra na pohybující se obrázky v lineárním čase, považované za hmotu – prostor a události – čas, pomalu ale jistě končí. Podrobnosti jsou uvedeny ZDE.

* Velké a úžasné změny se začnou dít. Uvedeno ZDE.

* Právě dochází k přeměně – transmutaci do světelného projevu existence, čili do úrovně páté a vyšších dimenzí. Uvedeno ZDE.

* Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké nekonečné možnosti poskytuje a proč je podrobně vysvětleno ZDE.

* Co nás čeká v páté dimenzi….. Uvedeno ZDE.

* Už je na čase začít si tvořit takový svět v projevu 5.D, ve kterém chcete pobývat či žít. Uvedeno ZDE.

* Co je to akáša? (doporučuji všem, kteří se chtějí stát vědomími tvůrci svého života, světa a osudu) Uvedeno ZDE.Nenechte se už zatahovat do negativních záležitostí vytvářející nepříjemné pocity, neboť emoce tvoří gravitační pole, která přitahují a zhmotňují odpovídající události. Uvedeno ZDE.

stále více jednotlivců, skupin a organizací se vrací zpět k pěstování organické, bez pesticidní potravy

Rusko dokazuje, že organické zahrádkaření může uživit svět. Uvedeno ZDE.


Přírodní bazény a jezírka Vyobrazeni na videu ZDE.


Inspirace pro tvoření Ráje na Zemi, kde je radost pobývat a žít naleznete ZDE.

.

Load Previous Replies

 • Zlaté Živé Světlo

  Na níže uvedeném obrázku je uvedeno: Po celém světe se lidé bouří proti vládě, avšak média hovoří o celebritních hovadinách. Pročpak nám neřeknou co se kde děje? Že by se báli nejen nás či rozhněvaného davu, ale i toho, aby se revolta proti mocipánům neobrátila i proti nim? Zatajováním skutečností si ale stejně nepomohou, neboť probíhající změny jsou již nezadržitelné a šiří se už po celém světě jako lavina. Úzce související článek s názvem: „Islandská revoluce – model, kterým se zvolna inspiruje celá Evropa.“ Uvedeno ZDE. Další úzce související článek s názvem: „Jak Island zatočil s bankovními a politickými zloději.“ Uvedeno ZDE. Úzce související video s názvem: „Zeitgeist 2 – Moderní otroctví“ je uvedeno ZDE. Další úzce související článek s názvem: „Kde se/lže stát, tam promlouvají ulice“ je uveden ZDE.

  Pročpak nám neřeknou pravdu, že by se nás báli, že je svrhneme a přijdou o svá koryta?

  Nemá smysl PROTI něčemu bojovat. Vždy je třeba jen usilovat PRO něco! Jen tak totiž posilujeme to, co si přejeme. Málokdo z lidí ví, že emoce vytvářejí gravitační silová pole, která k sobě přitahují a zhmotňují věci a události mající stejnorodé frekvence, čili to, na co upínáme svou pozornost a co svými emocemi, které vytváří gravitační silová pole, podporujeme. Mocipáni tohoto světa toto velice dobře vědí a proto nás pomocí zpráv, filmů a médií „krmí“ samým násilám a negativními zprávami a událostmi. Tím se snaží v nás vyvolávat negativní emoce, které jsou nejen destruktivní, ale i podporují to, proti čemu bychom rádi nějak, či něčím „bojovali“ a likvidovali to. Úzce související článek s názvem: „Jak si do své osobní i kolektivní reality přitáhnout nebo zhmotnit cokoliv co si jen přejete a jak si začít tvořit Ráj na Zemi již hned teď“ je uveden ZDE.

  takto to vypadalo 22.12. 2013 v Thajsku – a pak, že se nic neděje, a že nic nezmůžeme
  Thailand: Pro Democracy Protesters fill Half of Bangkok, Demanding Reform Before Elections.

  Hlavně berte na vědomí, že Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit.  Více je uvedeno ZDE.

  1

 • Zlaté Živé Světlo

  Generátor na volnou energii je konečně v provozu již i u nás.
  Podrobnosti v článku s názvem: NEO GENERADORES v praxi Uvedeno ZDE.
  Úzce související články:
  * Chcete generátor volné energie NEO? Uvedeno ZDE.
  * Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny. Více ZDE.
  * Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie. Uvedeno ZDE.
  * Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.
  * Velice dobrá zpráva: již velice brzy dojde k zásadním změnám, které od základu změní celý svět Uvedeno ZDE.

  Snad již během jednoho měsíce budou veřejnosti předány přesné popisy a plány na výrobu volné energie, aby si kutilové mohli tato zařízení začít sami podomácku vyrábět. Tím, že jsou a budou tyto plány na výrobu volné energie předávány veřejnosti a není a nebude na ně platit žádný patentové zákony, tím je ne-mocnými vládců tohoto světa znemožněno aby mohli výrobu takovýchto zařízení nadále potlačovat. Taktéž zřejmě již brzy spadne klec a vládnoucí psychopati utlačující a zotročující běžný lid začnou být po celém světě z vládnoucích pozic masově odstraňováni. Jakmile se totiž lidé dozví, že jsou již desítky let ohlupování, manipulováni a zotročováni, tak si to již nebudou chtít nechat nadále líbit. Hlavy ne-mocných Iluminátů začnou již brzy padat.

  Související video v angličtině s názvem: „QEG – Free Energy Device (Open Source) – March 2014“ je zde: https://www.youtube.com/watch?v=mUyt0sKg7P8
  Vysvětlení na jaké principu funguje rezonanční generátor vyrábějící energii zdarma najdete na videu s názvem: 4 Free Energy Resonance https://www.youtube.com/watch?v=NnDGJCyY2xY

  Úzce související videa a texty:

  * QEG Taiwan Has Resonance!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=W5IdtaqNFBs

  * QEG – Free Energy Device (Open Source) – March 2014
  https://www.youtube.com/watch?v=mUyt0sKg7P8

  * Nadace Keshe: Americká vláda nás chtěla zničit, zde jsou všechny naše vynálezy. Uvedeno ZDE.

  * Nový solárny kolektor od IBM dokáže koncentrovať energiu z 2000 sĺnk a dodať energiu celej planéte Uvedeno ZDE.

  * Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. Uvedeno ZDE.

  * Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie. Uvedeno ZDE.

  * Nechte se inspirovat nápady, vynálezy a moderní technologií, umožňující nám ŽÍT téměř BEZ PENĚZ. Uvedeno ZDE.

  * Krásné a levné bydlení, které lze dle přání umístit třeba někde v krásné přírodě mimo civilizaci. Uvedeno ZDE.

  Úzce související článek v angličtině:

  Zařízení na volnou energii, … které funguje? / A free energy device…that works?!
  http://thespiritscience.net/2014/04/07/a-free-energy-device-that-wo…

  * Volná energie živě v akci! Bere to dech, protože se přepisuje věda
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4116-volna-energie-zive-v-akci-b…

  * Stále se domníváte, že energii nelze získávat zdarma a dokonce několika způsoby? Přesvědčte se o tom tedy na vlastní oči! Uvedeno ZDE.
  * Celosvětové převratné změny se nezadržitelně blíží. Na VEŠKEROU celoroční celoplanetární spotřebu energie by postačilo pouhých 5.000 tun Thoria místo x milionů tun ropy. Uvedeno ZDE.
  * Proč ve světě dojde vbrzku k obrovským změnám, aneb co se bude velice brzo dít a z jakých důvodů. Uvedeno ZDE.

  Kutil si v dílně postavil auto na vodu. A je s ním spokojen. Uvedeno ZDE. (až se na horní části videa objeví nápis „Přeskoč reklamu“ tak na něj klikněte)

  HHO workshop II. – představení vodíkové svářečky, topení a daších poznatků – 26.4.2014 Uvedeno ZDE.

  Megatovárny CZ Tesla model S 2012 Uvedeno ZDE.

  VIDEO: Našli jsme jediný elektromobil Nissan Leaf v Česku ZDE.

  Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny Uvedeno ZDE.

  Inspirující video v angličtině s názvem. „Kryon ~ Science of Energy and Our Need to Shift Our Means of Energy“ je uvedeno zde: http://www.youtube.com/watch?v=5rO130m5Pxg
  Pod videem na = lze nastavit překlad do češtiny. najdete to téměř až dole, u čínštiny 🙂

Zdroj: http://inner-light.ning.com/m/discussion?id=6370783%3ATopic%3A246550

 

FacebookTwitterGoogle+