Jiří Lexa – lektor a terapeut
Mnoho lidí dnes trápí řada problémů, kterým přičítají zbytečně velkou váhu. Pokud zvládneme přijmout sami sebe a uvědomíme si několik základních věcí, máme vyhráno. Když otevřeme svá srdce a pochopíme příčinu, celý problém se jakoby rozplyne.
Jirka4_kopie
V rámci mých konzultací Vám ukážu, jak se snadno můžete zbavit jakéhokoliv problému přes vlastní pochopení konkrétního traumatu a následně spolu šetrně najdeme nejvhodnější řešení pro Vás. Pokud bude třeba, pomohu Vám zharmonizovat energie v těle, ale i jednotlivé orgány.
K zjištění a zvědomění příčin problémů svých klientů též využívám čtení z Akášického pole, což jim může velmi šetrně a rychle vyčistit konkrétní problém.
logo00 - bez pozadi
S použitím kvantové vlny ve vlastním informačním (kvantovém) poli se můžete stát opravdovým tvůrcem svého života. Vše je velmi jednoduché a během jednodenního semináře Kvantová svoboda v matrixu získáte základy vstupu do kvantových polí, práce s kvantovou vlnou, ale i využití zákonů vesmíru v praxi (zákon akce-reakce, zákon přitažlivosti, zákon rezonance). Dostanete také návod, jak se otevřít energii peněz, která nám mnohdy, zcela zbytečně, dělá starosti. Energie peněz je samostatné téma na mých seminářích a získáte potřebné informace k nastartování vlastní prosperity.
Jirka3
V rámci třídenních seminářů Kvantová cesta aneb síla myšlenky dostanou posluchači základy telepatie a intuitivního vnímání, spolu s načítáním informací přímo z kvantového pole. Tři dny si můžete zkoušet v praxi to, co Vám změní život, pokud budete chtít. A samozřejmě získáte mnoho cenných rad vycházejících z praktických zkušeností práce s kvantovým polem, kvantovou vlnou a samozřejmě dalšími veličinami, které nám byly po mnoho let utajovány.
Konzultace a harmonizaci provádím v Praze, Novém Bydžově, Klatovech a v Českých Budějovicích nebo na dálku přes telefon, či Skype.
Cena: 750 Kč/30 minut
Bližší informace ke konzultacím naleznete na http://www.kvantovacesta.cz/#!/aboutPage
Semináře:
Jednodenní – Kvantová svoboda v matrixu
Cena: 2000 Kč
Třídenní – Kvantová cesta k úspěchu aneb síla myšlenky
Cena: 5000 Kč
Třídenní (pokročilý) – Kvantová regenerace
Cena: 5000 Kč + 2100 Ubytování (2x nocleh + 2x plná penze) Cena celkem: 7100 Kč
(Seminář se koná pouze v Náchodě v hotelu Vyhlídka a ubytování včetně stravy je nedílnou součástí semináře)
Bližší informace k seminářům získáte na http://www.kvantovacesta.cz/#!/aboutPage
Videa:

Jiří Lexa, Otevření srdce na cestě ke svobodě

Jiří Lexa, Kvantová cesta k úspěchu from Cesty k sobě on Vimeo.

Jiří Lexa, Tvorba reality vlastní myšlenkou from Cesty k sobě on Vimeo.

Jiri Lexa video 1

 

 

Jiri Lexa video 2

 

 

Jiří Lexa – lektor a terapeut
 
Kontakt:
Telefon: 608 964 444
MACH_logo_NEW_color