ČASOPIS NOVÝ FÉNIX

NOVÝ FÉNIX: Navazuje na původní časopis Phoenix. Znovuzrozený Fénix má už české jméno a povstal z popela, aby znovu přinášel zajímavé články od Vámi oblíbených autorů. Najdete v něm nové rubriky a poradny, on-line KALENDÁŘ AKCÍ s programem seminářů, kurzů a školení v ČR, rozšířenou tématiku zdraví a terapie a více rozhovorů s výjimečnými osobnostmi. Fénix uspokojí všechny ty, kteří se hlouběji zajímají o společenské a historické souvislosti, o tajemno i o alternativní a netradiční způsoby myšlení a zdravý životní styl.

VYDAVATEL : NOVÝ FÉNIX, s.r.o.

Na Ježově 370 , 251 66 SENOHRABY

ŠÉFREDAKTORKA : Ing. Daniela Fuxová

E-mail: fuxova@novyfenix.cz

Tel: +420 774 620 839

REDAKCE : Türkova 2319/5b , 149 00 Praha 4-Chodov

info@novyfenix.cz

OBSAHOVÉ ZAMĚŘENÍ :

NOVÝ FÉNIX: Hluboce oslovuje všechny ty, kteří vyhledávají nevšední informace v oblasti alter­nativního přístupu k životu, a pro ty, kteří hledají cesty vedoucí k poznání a aktivnímu a vědomému žití. Obohacuje čtenáře o skutečnosti, hlavně ty alternativní, které jsou dosud nepublikované, zajímavé a objevné. Články mají vysokou kvalitu a autenticitu, autoři jsou zejména badatelé, lektoři, terapeuti, spisovatelé a osobnosti ze specifických oborů.

CHARAKTERISTIKA : Měsíčník, obsah 64 stran

prodejní cena: 39 Kč, roční předplatné 390 Kč / 12 výtisků

HLAVNÍ TEMATA: – ZDRAVÍ A OSOBNÍ ROZVOJ

– TERAPIE A PORADENTSTVÍ

– ALTERNATIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL

– PŘÍRODA A POUTNÍ MÍSTA

– VZTAHY A INSPIRACE

– MYSTIKA, TAJEMNO A ZÁHADY

– KALENDÁŘ AKCÍ je úplnou novinkou pro přehledné zveřejnění všech seminářů, přednášek, školení, kurzů, festivalů a setkání. Kalendář akcí v on-line verzi na webu! Uvítají čtenáři i organizátoří!

 

MOTIV-5-kalendar-ctverec-velky

 

FacebookTwitterGoogle+

Kategorie:

Vizitky - časopisy